Zatvoriť

Počas októbra sa naša Europa zmení na detský svet plný hračiek!

Od 8. do 25. októbra sme si pre Vás pripravili obrovskú výstavu hračiek od Mattela, ktorá rozžiari oči nie len tým najmenším. Môžete sa tešiť na hračky od výmyslu sveta, ktoré Vás spolu s Vašimi ratolesťami prenesú o pár rokov späť, do bezstrarostného, krásneho detstva. 
Hracie zóny sú Vám k dispozícii denne od 10:00 do 18:00. Príďte sa odreagovať, oddýchnuť si a dosýta si užiť pohľad na Vaše deti, ktorých tváričky sa zaiste rozžiaria úprimným a nefalšovaným úsmevom. 

Na dievčatá budú čakať krásne bábiky Barbie, chlapcov zas určite zaujmú rýchle autá od Hot Wheels. Okrem nich tu, samozrejme, bude aj množstvo ďalších hračiek, ktoré sa postarajú o Váš príjemne strávený čas.

Počas výstavy Vás však nebudú baviť len samotné hračky! 
Okrem hracích zón sme si pre Vás v nedeľu, 14.októbra, pripravili aj prekvapenie v podobe sprievodného programu. Od 11:00 do 18:00 na Vás čakajú hravé aktivity, tanečné predstavenia, súťaže a samozrejme, aj možnosť vyhrať zaujímavé ceny. 

V každom z nás drieme kúsok dieťaťa a je krásne si ho aspoň z času na čas pripomenúť. Aspoň na okamih preto odložte všetky povinnosti a príďte si spolu s nami užiť návrat do detského sveta.

 

 

Tešíme sa na Vás!