Zatvoriť

Pokračujeme s prestavbou strešného parkoviska. Tentokrát prejdú zmenami aj vstupné rampy.

S rekonštrukčnými prácami na strešnom parkovisku sme začali už pred letom. Počas júla a augusta prebehla výmena dopravného značenia, doplnenie čiar a revitalizácia LED osvetlenia. Momentálne sa rekonštrukčné práce v Europa SC dostávajú do ďalšej, finálnej etapy, ku ktorej bude však potrebné úplné uzavretie celého krytého parkoviska.

,,Kvôli spomínaným prácam sa návštevníci Europa SC mohli doteraz stretnúť s obmedzeným parkovacím státím na 3. a 4. nadzemnom podlaží. Pre dokončenie rekonštrukčných prác je však potrebné dočasné uzavretie celej krytej parkovacej časti, ktoré potrvá od 10. septembra do nedele, 16. septembra. Počas tohto týždňa bude všetkým vodičom k dispozícii len nekryté strešné parkovisko, ktoré sa nachádza napravo od vstupných rámp.“

Prosíme Vás o trpezlivosť so všetkými dopravnými obmedzeniami, ku ktorým dôjde v súvislosti s rekonštrukciou parkovacích plôch v priestoroch nášho obchodného centra. Veríme, že všetky plánované zmeny a obmedzenia budete vnímať skôr pozitívne aj vďaka tomu, že znovu prispejeme k zvýšeniu Vášho komfortu pri nakupovaní a návšteve nášho obchodného centra.