Zatvoriť
Blíženec 2D (ST)
12
117 min.
slovenské titulky
Jiří Suchý 2D (OV)
12
102 min.
originálna verzia
JOKER 2D (ST)
15
122 min.
slovenské titulky
Nech je svetlo 2D (OV)
15
93 min.
originálna verzia
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
U
87 min.
originálna verzia
Pán Maznáčik 2D (SD)
U
87 min.
slovenský dabing
Pražské orgie 2D (ČD)
15
112 min.
český dabing
Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
12
94 min.
české titulky
Vládkyňa zla 2 2D (SD)
7
119 min.
slovenský dabing
Vládkyňa zla 2 2D (ST)
7
119 min.
slovenské titulky
Vládkyňa zla 2 3D (SD)
7
119 min.
slovenský dabing
Zlatokopky 2D (ST)
15
109 min.
slovenské titulky
Blíženec 2D (ST)
12
117 min.
slovenské titulky
Jiří Suchý 2D (OV)
12
102 min.
originálna verzia
JOKER 2D (ST)
15
122 min.
slovenské titulky
Nech je svetlo 2D (OV)
15
93 min.
originálna verzia
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
U
87 min.
originálna verzia
Pán Maznáčik 2D (SD)
U
87 min.
slovenský dabing
Pražské orgie 2D (ČD)
15
112 min.
český dabing
Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
12
94 min.
české titulky
Vládkyňa zla 2 2D (SD)
7
119 min.
slovenský dabing
Vládkyňa zla 2 2D (ST)
7
119 min.
slovenské titulky
Vládkyňa zla 2 3D (SD)
7
119 min.
slovenský dabing
Zlatokopky 2D (ST)
15
109 min.
slovenské titulky
Blíženec 2D (ST)
12
117 min.
slovenské titulky
Jiří Suchý 2D (OV)
12
102 min.
originálna verzia
JOKER 2D (ST)
15
122 min.
slovenské titulky
Nech je svetlo 2D (OV)
15
93 min.
originálna verzia
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
U
87 min.
originálna verzia
Pán Maznáčik 2D (SD)
U
87 min.
slovenský dabing
Pražské orgie 2D (ČD)
15
112 min.
český dabing
Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
12
94 min.
české titulky
Vládkyňa zla 2 2D (SD)
7
119 min.
slovenský dabing
Vládkyňa zla 2 2D (ST)
7
119 min.
slovenské titulky
Vládkyňa zla 2 3D (SD)
7
119 min.
slovenský dabing
Zlatokopky 2D (ST)
15
109 min.
slovenské titulky
Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
15
96 min.
slovenské titulky
Amnestie 2D (OV)
15
130 min.
originálna verzia
Miles Davis: Birth of the Cool
12
115 min.
české titulky
TO KAPITOLA 2 2D (ST)
15
165 min.
slovenské titulky
Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
15
105 min.
slovenské titulky
Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
15
93 min.
slovenské titulky
Ženská na vrchole 2D (OV)
12
105 min.
originálna verzia
Slayer: The Repentless Killogy
18
130 min.
originálna verzia
Depeche Mode: Spirits in the Forest
12
95 min.
české titulky

Európska noc výskumníkov je opäť tu !

Prípravy 13. ročníka festivalu vedy Európska noc výskumníkov sú už v plnom prúde a prinesie Vám to najzaujímavejšie, čo veda a inovácie ponúkajú.

Organizátori podujatia si aj tento rok pripravili zaujímavý program, na ktorý sa môžu tešiť nie len malí, ale aj veľkí. 

Napriek tomu, že je veda neodmysliteľnou súčasťou života v 21. storočí, ešte stále sa nájdu zaujímavosti, o ktorých sme nevedeli a otázky, na ktoré si nevieme odpovedať. Aj preto je mottom tohtoročnej Európskej noci výskumníkov „Život ako ho (ne)poznáme“. V duchu tohto motta sa organizátori rozhodli predstaviť Vám vedu tak ako ju (ne)poznáte a v rámci série “Vedeli ste, že?” budú prinášať zaujímavé vedecké fakty.

Pozývame Vás prežiť spolu s výskumníkmi a študentami vysokých škôl deň plný poznatkov a zaujímavostí.

Moderátorom podujatia je Richard Vrablec !

Už 27.septembra. medzi 09:00 - 21:00 hod. v Europa SC.

PROGRAM PODUJATIA:

 

10:00 – 10:20

Oficiálne otvorenie festivalu vedy Noc výskumníkov 2019

10:40 – 10:50

Súťaže pre deti a cesta podujatím s moderátorom Richardom Vrablecom

11:10 – 11:25

Diskusia o projekte inovujme.sk, módna prehliadka prác odboru odevného dizajnu SPŠ Samuela Mikovíniho v Banskej Štiavnici

12:10 – 12:20

Súťaže pre deti a cesta podujatím s moderátorom Richardom Vrablecom

12:40 – 12:50

Rozumieš počítaču lepšie ako on Tebe? – Fakulta prírodných vied, Katedra informatiky UMB

13:10 – 13:20

Diskusia s včelárom o včelých úľoch a hmyzích domčekoch popri rýchlostnej ceste R1 Pribina - GRANVIA

13:40 – 13:50

Modrotlač v modernom odievaní – módna prehliadka odevov vytvorených technikou modrotlače – krúžok Kremík pri ZŠ s MŠ Badín

14:10 – 14:20

Súťaže pre deti organizované  športovcami z UMB – Katedry telesnej výchovy a športu

14:40 – 14:50

Vystúpenie Tanečnej školy Janette Fáberovej

15:15 – 15:30

Diskusia o projekte inovujme.sk, módna prehliadka prác odboru odevného dizajnu SPŠ Samuela Mikovíniho v Banskej Štiavnici

15:50 – 16:00

Súťaže pre deti a cesta podujatím s moderátorom Richardom Vrablecom

16:20 – 16:30

Pomôž odhaliť hejterov na webe - Fakulta politických vied
a medzinárodných vzťahov UMB

16:50 – 17:00

Súťaže pre deti a cesta podujatím s moderátorom Richardom Vrablecom

17:20 – 17:30

Súťaže pre deti a cesta podujatím s moderátorom Richardom Vrablecom

17:50 – 18:00

Modrotlač v modernom odievaní – módna prehliadka odevov vytvorených technikou modrotlače – krúžok Kremík pri ZŠ s MŠ Badín

18:20 – 18:30

Súťaže pre deti a cesta podujatím s moderátorom Richardom Vrablecom

19:00 – 19:30

Vystúpenie Univerzitného komorného orchestra Mladosť

pri Katedre hudobnej kultúry Pedagogickej fakulty UMB
v Banskej Bystrici, ukončenie moderovaného programu