zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
zdieľať na: facebook
Vianoce pre deti
17. - 23. december 2018 / Europa SC

Vianoce
sú časom pokoja, radosti a chvíľ strávených s tými, ktorých ľúbime,
no predovšetkým by mali byť o detských úsmevoch.
A hoci toto právo patrí všetkým, nie každému ho život doprial ako samozrejmosť.

Aj kvôli tomu sme sa rozhodli urobiť u nás, v Europa SC, verejnú zbierku, vďaka ktorej sa pokúsime urobiť krásne Vianoce tým, ktorí ich trávia mimo domova a svojich najbližších. Darcom sa môže stať každý jeden z Vás, preto veríme, že aj vďaka Vašej pomoci a podpore sa nám podarí vyčariť úsmev na tvári tých, ktorí si ho najviac zaslúžia.

Zapojenie sa do zbierky je veľmi jednoduché. Stačí, ak nakúpite alebo prinesiete darček ku nám do Europa SC a odovzdáte ho našej hosteske pri stánku Curaprox na prízemí.
Možnosť odovzdať darček máte v dňoch
od 17. do 23. decembra 2018, v čase od 10.00 do 18.00 hod.

Darčekom, ktorý chcete venovať, môžu byť hračky, knižky, kreatívne potreby, materiál na ručné práce, ktorý detičky využijú pri tvorbe svojich vlastných diel, rôzne písacie potreby, potreby na maľovanie a mnohé ďalšie predmety, ktoré urobia radosť.
Podmienkou je, že darovaný predmet musí byť buď nový, zakúpený napríklad v niektorej z našich predajní, alebo ho môžete priniesť, ešte nerozbalený, aj z domu. Darovaným predmetom zároveň musí byť len predmet, nesmie ním byť žiadna finančná čiastka.

Inšpiráciu na darčeky nájdete TU.

Zbierka je organizovaná aj v spolupráci s občianskym združením Svetielko nádeje, ktoré sa sústreďuje na skrášlenie života detí a mladých ľudí s onkologickým alebo iným vážnym ochorením.

Všetky vyzbierané predmety budú odovzdané detičkám, ktoré svoje Vianoce trávia v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici alebo v detských domovoch. Veríme preto, že spoločne dokážeme rozžiariť očká čo najviac deťom, a že im, aspoň počas Vianoc, pomôžeme zabudnúť na to, čo ich trápi.

V detskom svete dokáže aj malý darček vyčariť obrovskú radosť. Neváhajte sa preto zapojiť do našej zbierky a odchádzajte s pocitom, že aj vďaka Vašej pomoci niekto pocítil úprimnú radosť. Nezabúdajme, že Vianoce sú o úsmevoch. Obdarujme preto tých, ktorí si ich najviac zaslúžia.

Ďakujeme!

 

GALéRIA K čLáNKU