zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
zdieľať na: facebook
Schwarzkopf Elite Model Look 2019
24. apríl 2019 / Europa SC

Casting v bystrickej Europe sa uskutoční 24.apríla o 15:00. Súťaž je určená pre slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladých mužov vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže pre rok 2019 bude opäť známa topmodelka Michaela Kocianová. Schwarzkopf Elite Model Look odštartoval historicky najväčší počet úžasných modelingových kariér v našich krajinách.

 

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a produkty dekoratívnej kozmetiky ARTDECO a ďalších značiek od experta na krásu, e-shopu s kosmetikou PROFISKIN.sk.

 

Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy, aké sú nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2019. Zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. Všetci záujemcovia, aj z radov sprievodu či divákov, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zadarmo analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

 

​Nahliadnite do fotogalérie z minulého roku.

 

 

 

 

 

GALéRIA K čLáNKU