zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
zdieľať na: facebook
Rekonštrukcia strešného parkoviska
Júl - September 2018 / Europa SC
Ospravedlňte prosím, dočasné obmedzenia parkovania kvôli prestavbe

Ospravedlňujeme sa za stavebné práce, ktoré prebiehajú v priestoroch nášho strešného parkoviska a prosíme Vás o trpezlivosť počas procesu jeho rekonštrukcie. 

Rekonštrukcia horného parkoviska je pokračovaním rekonštrukčných prác ešte z konca apríla tohto roka, kedy v hornej časti nášho centra pribudlo nové detské ihrisko a došlo aj k výmene karuselových dverí. Teraz prišla na rad aj rekonštrukcia parkoviska, ktorej obsah je podobný ako v prípade rekonštrukcie podzemných garáží z minulého roka. So stavebnými prácami sa zámerne začalo, tak ako aj minulý rok, v letných mesiacoch, kedy väčšina našich zákazníkov cestuje na dovolenky, a tak dochádza k najmenšiemu obmedzeniu ich komfortu. 

Pre modernizáciu strešného parkoviska sme sa rozhodli najmä kvôli Vám, našim zákazníkom, keďže nám záleží na neustálom zlepšovaní štandardu a zvyšovaní Vášho komfortu počas návštevy nášho obchodného centra. Aj z tohto dôvodu prejde parkovisko kompletnou rekonštrukciou, ktorej obsahom je potiahnutie nového betónového podkladu, nová navigácia, priechody pre chodcov a modernejšie LED osvetlenie.

Veríme, že našu snahu oceníte a tešíme sa na Vašu návštevu. 

GALéRIA K čLáNKU