zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
zdieľať na: facebook
Prvý bystrický autosalón
25. - 11. apríl 2019 / Europa SC

Ste milovníkom nablýskaných strojov a motorových tátošov?

Milujete rýchlosť a zvuk motora?

V tom prípade by ste nemali chýbať na prvom bystrickom autosalóne, ktorý je naplánovaný od 25. marca do 11. apríla 2019 v bystrickej Europe. 

V tomto termíne zaparkujú pod našou strechou výnimočné kúsky prestížnych automobilových značiek - Mercedes-Benz, Audi, BMW, Volkswagen, Kia, Jeep a ďalšie. 

Nenechajte si ujsť výstavu plnú zaujímavých kúskov zo známych showroomov z okolia Banskej Bystrice.

 

 

Nenechajte si ujsť výstavu plnú zaujímavých kúskov zo známych showroomov z okolia Banskej Bystrice.

 

 

LION CAR

Spoločnosť Lion car je už viac ako 16 rokov automobilový multibrand díler so sídlom v Banskej Bystrici.

Zákazníkom prináša celý rad komplexných služieb od kúpy nového či ojazdeného vozidla, autorizovaného servisu, autoumývarne, autopožičovne až po autolakovňu či ďalšie doplnkové služby. Za celú históriu spoločnosti obslúžili tisíce spokojných klientov, ktorí sa radi vracajú. 

Viac info: https://lioncar.sk/

 

MOTOR-CAR Banská Bystrica

Motor-Car Banská Bystrica, spol. s r. o. založená 20.12.2005, vzniknutá ako spoločnosť, ktorej predchádzalo od roku 1.1.1999 servisovanie a predaj nákladných vozidiel pod spoločnosťou Motor-Car Wiesenthal ako servisné stredisko a od roku 2003 pod spoločnosťou Motor-Car Bratislava, od 20.12.2005 ako samostatná firma Motor-Car Banská Bystrica.

Viac info: http://www.motor-carbb.sk/

 

AUTONOVO

Mobilita budúcnosti pozná mnohé výzvy. Autonovo má vytýčené jasné smerovanie stať sa lídrom a poskytovať kvalitné služby v stredoslovenskom regióne v oblasti elektromobility. Svoju obchodnú činnosť v oblasti predaja a servisu motorových vozidiel začala spoločnosť Autonovo naplno rozvíjať v máji 2004, keď začala predávať motorové vozidlá značky AUDI, VW a VW úžitkové a otvorila autorizovaný servis týchto značiek a značky ŠKODA. V máji 2006 otvorila spoločnosť Autonovo salón pre predaj motorových vozidiel značky ŠKODA, ako aj ďalší autorizovaný servis pre túto značku. V novembri 2013 spoločnosť Autonovo otvorila svoj showroom pre značku SEAT. Za 15 rokov svojej pôsobnosti na trhu sa Autonovo stalo lídrom vo svojom regióne a stále viac si upevňuje svoje postavenie. Prináša stále nové modely a neopísateľné zážitky z jazdy. Stará sa tiež o bezpečnosť a komfort v rámci autorizovaného servisu. Ponúka služby predaja náhradných dielcov a príslušenstva, predaja jazdených vozidiel a autopožičovne.

Viac info: http://www.autonovo.sk/

 

MOTOR-CAR Zvolen

Spoločnosť Motor-Car v novodobej histórii zahájila činnosť v roku 1990. Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku zastupuje renomované automobilové značky Mercedes-Benz, Maybach, smart, Lancia, Jeep, Kia, Honda, Chevrolet, Opel, Hyundai a Toyota.

Filozofia spoločnosti spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladie na spokojnosť zákazníkov.

Viac info: http://mercedes-benz.motor-car.sk/o-spolocnosti

 

GALéRIA K čLáNKU