zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
Urobte si radosť aj vy a navštívte predajňu Erotic City. Platí do vypredania zásob. (viac)
Neváhajte a odštartujte prázdniny LEGO víkendom v predajniach ALLTOYS. Využite zľavy od 20% na celý sortiment LEGO stavebníc. Akcia trvá od 30.6. do 2.7.2017.... (viac)
Letný výpredaj v HOUSE sa už začal! Užite si zľavy až do -55% a naplňte svoj šatník novými modelmi. (viac)
Letné výpredaje v RESERVED sú tu, nakupovanie môže začať! Navštívte nás a vyberte si z našej ponuky modelov až do -50%. Viac na (viac)
Až 70% zľavy na knihy v Panta Rhei spôsobili tropickú nákupnú horúčku všetkým milovníkom kníh. Teraz je správny čas na výber kvalitného... (viac)
Blíži sa dlho očakávaný koniec školského roka! Nezabudnite potešiť pani učiteľku alebo pána učiteľa a doprajte im zaslúžený relax s produktmi... (viac)
Ponorte sa do leta spolu s nami a užívajte si ho v novom oblečení z H&M. Nová kolekcia pre dámy a pre pánov na vás už čaká v našich predajniach alebo online na hm.com! (viac)
Príďte do kníhkupectva Panta Rhei na bezplatný demo workshop, na ktorom vás naši kreatívci naučia, ako si vyrobiť originálnu plážovú tašku. (viac)
Nová produkcia. Svetoznámy tenor Jonas Kaufmann debutuje v úlohe Otella vo Verdiho vášnivom prerozprávaní Shakespearovej veľkej tragédie o žiarlivosti, podvode a vražde pod dirigentskou taktovkou Antonia... (viac)
Koncert legendárneho kráľa valčíkov v satelitnom prenose z Maastrichtu! André Rieu oslavuje 30 rokov so svojim Johann Strauss Orchestra a vy môžete byť pri tom. Do kín mieri... (viac)
Predpremiéru filmu si môžete vychutnať už v stredu 5. júla. V očakávanom filme o obľúbenom marvelovskom superhrdinovi sa predstaví talentovaný Tom Holland ako Peter Parker... (viac)
Letný výpredaj. Zľavy až do 70%.  Akcia platí na vybraný sortiment od 1.6. - 31.7.2017 alebo do vypredania zásob.    (viac)
Začína VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ v predajniach CCC! Už teraz VŠETKY LETNÉ TOPÁNKY zľavnené až do -50%. Obujte sa na leto štýlovo... (viac)