zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
OD DNES AŽ 70% ZĽAVY  V CCC Shoes & Bags!  Nakupujte topánky a kabelky za zlomkové ceny!♥ Navštívte predajňu CCC čo najskôr, ponuka platí do... (viac)
TRAVEL JOURNAL LISBON SPRING/SUMMER 2018   Kaktusy, mangovníky, kvetiny... Stredomorie je prehliadkou krásnej a rozmanitej... (viac)
Včielka Maja sa vracia! Už tento víkend v tvojom kine CINEMAX V rodnom úli včielky Maji to vrie ako…ako v úli.... (viac)
Najslávnejší príbeh o láske v literatúre sa stal vďaka talentu Charlesa Gounoda, jedného z veľkých predstaviteľov francúzskej lyrickej drámy, najvernejšou podobou pôvodnej... (viac)
K nákupu ľubovoľných LEGO stavebníc v minimálnej hodnote 24,90 €, darček k nákupu: LEGO podložka.  (viac)
Nový film režiséra Martina Šulíka Tlmočník s Jiřím Menzlom v hlavnej úlohe dosiahol svoj prvý úspech a to uvedenie na Medzinárodnom filmovom festivale Berlinale v hlavnom... (viac)
Pri kúpe rúžu I´m Matt, ceruzka na pery Made to last definiton lips len za 2 €. Ponuka platí od 5. do 25.2.2018.  (viac)
OZETA dlhodobo sleduje svetové trendy, ale aj potreby moderného mestského slovenského muža. Na základe toho tvorí každú svoju kolekciu.... (viac)
EXPEDIČNÁ KAMERA 2018 už 13.MARCA  EXPEDIČNÁ KAMERA aj tento rok prinesie filmy o cestovatelských dobrodružstvách:  18:00... (viac)
Backstage už 9. marca - 19:30 hod. -  tanečné vystúpenie pred filmom v CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA   Stretni sa s THE PASTELS ... (viac)
Novinky z jarných kolekcií už dorazili! Príďte si do predajní H&M obzrieť nové kolekcie a vyberte si oblečenie či doplnky, ktoré sú štýlové, praktické a vhodné na... (viac)