zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
Výpredaj sa blíži do finále! Viete čo to znamená? Výhodnejšie už si letnú kolekciu nenakúpite. Letná kolekcia so zľavou až 70%.   (viac)
Śtyridsaťpäť rokov od slávnej show, z ktorej vznikol dokumentárny film Pink FLoyd v Pompejách, sa David Gilmour vracia na miesto činu. Skladateľ, spevák a gitarista legendárnych rockerov odohral... (viac)
Nakúpte produkty českej značky Manufaktura a získajte niektorú zo skvelých výhod!! Pri nákupe nad 20... (viac)
Aj vy počas dlhých pracovných dní snívate o tom, ako si večer sadnete, zapnete lampu alebo zapálite sviečky a začnete čítať? A čo keby ste na zdokonalenie atmosféry ešte od nás dostali... (viac)
Aj vy počas dlhých pracovných dní snívate o tom, ako si večer sadnete, zapnete lampu alebo zapálite sviečky a začnete čítať? A čo keby ste na... (viac)
Kolekcia Reserved Kids „Späť do školy” Jeseň/Zima 2017/18   Nová kolekcia Reserved Kids je kombináciou... (viac)
Oslavujeme 11. narodeniny a rozhodli sme sa, že darčeky dáme vám, fanúšikom maximálneho filmového zážitku. Každá vstupenka zakúpená online (od 1.7. do 31.8.2017) je zaradená do... (viac)
Vyskúšajte Mazagrande, novú osviežujúcu kávovú limonádu s citrusovou šťavou. Práve teraz ju v obchodoch Tchibo dostanete ako darček ku každému nákupu nad 20 Eur. (viac)
Návrat do budúcnosti! Alebo presnejšie povedané: „Naspäť do pestrých 80-tych rokov,“ to je motto pri tomto trende: glamour lodičky a ponožkové topánky so sexi podpätkami a so... (viac)
JA SA VRÁTIM! Arnold Schwarzenegger sa vracia na plátna kín vo svojej najikonickejšej úlohe Terminárora v digitálne remasterovanej 3D verzii filmu. Na konverzii dnes už klasického akčného sci-fi... (viac)
Režisér úspešného sci-fi Na hrane zajtrajška Doug Liman sa opäť spojil s Tomom Cruisom a natočili príbeh podľa skutočnej udalosti, ktorý je jedným slovom neskutočný. (viac)
Od 14.8.2017 je v platnosti leták ALLTOYS Back to school 2017. Prelistovať si ho môžete aj na nasledovnom linku: (viac)
Priprav sa už teraz na nový školský rok! Oblečenie, ruksaky a doplnky do školy čakajú na teba v Cropp za výhodné ceny. Príď si vyskúšať originálne modely do našej predajne... (viac)
Nová sezóna je za rohom a my v H&M sme na ňu dokonale pripravení! Už o pár dní sa naši najmenší vrátia späť do školy a my sme si pre nich pripravili okrem skvelej... (viac)
Vyraz do školy vo veľkom štýle! Kolekcia Back2School v House ti prináša skvelé nápady na outfit do školy. Príď si pozrieť našu ponuku a nájdi si vlastné originálne... (viac)
Urobte si radosť aj vy a navštívte predajňu Erotic City. Platí do vypredania zásob. (viac)
Chcete si vyskúšať vybrané výrobky značky TESCOMA "naživo" ešte pred ich kúpou? Potom neváhajte a navštívte predajňu TESCOMA každý druhý štvrtok. K dispozícii... (viac)
Miluješ sa zabávať tak, že si myslia, že si nesvojprávny? Tak si na správnom mieste. Temné Kecy totiž robia najtemnejší humor na scéne. Viac info: (viac)