zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
Zľava na vybrané modely obuvi. Nakupujte v predajniach DEICHMANN iba do 26. 8. 2018. (viac)
Pripravte sa na novú sezónu s čerstvými kúsky z novej kolekcie GATE. Prinášame svieže farby a nové strihy. Buďte in v retro kúskoch, užite si ľahkosť jednoduchých blejzrov, skombinujte večný denim a... (viac)
Čo sa stane, keď sa spojí móda s bytovým dizajnom? Vznikne originálna kolekcia, ktorú si zamilujete! S veľkým nadšením vám predstavujeme novú spoluprácu H&M s ikonickou britskou značkou GP & J Baker,... (viac)
Milujete knihy? Fascinuje Vás spoznávanie nových miest? Práve teraz môžete objavovať knižné príbehy a vyhrať výlet do Londýna, Edinburgu či Paríža a ďalších 5115 cien. Je to... (viac)
Športová móda: VŽDY V PERFEKTNEJ FORME PLUS: MÓDA Z MATERIÁLOV Z UDRŽATEĽNÝCH ZDROJOV Krátky šprint zrána, výdatný tréning alebo jednoducho len kotrmelec –... (viac)
V CCC Shoes & Bags si vyberie naozaj každý! Nezáleží, či ste mladý vekom, alebo duchom! Máme módne topánky a kabelky pre všetky generácie! Tešíme sa na... (viac)
ALLTOYS má v platnosti nový LETÁK Back to school 2018. Nájdete v ňom skvelé produkty do školskej výbavy, tipy na edukatívne hry ale aj hračky a stavebnice pre potešenie detí. Prelistovať si ho... (viac)
Letná šekovka plná skvelých ponúk na Vás stále čaká v predajni Yves Rocher! Nezabudnite ju využiť, platí až do 2.9.2018 (viac)
Pozor, pozor! Od 04. 06. do 26. 08. 2018 sa môžete zapojiť v dm drogerie markt do Veľkej letnej súťaže, v ktorej hráte o skvelé a hodnotné ceny. Každý týždeň máte možnosť vyhrať krásny mestský e-bike +... (viac)