zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
Užite si apríl s Tescomou a vybavte si kuchyňu s 20% zľavou. Zľava platí na všetko vrátane noviniek. Do konca apríla tak nakúpite čokoľvek zo sortimentu Tescoma o 20%... (viac)
V GATE začal medzisezónny  výpredaj, príďte si vychutnať zľavy až do výšky -50% na vybrané kúsky. Vylepšite svoj jarný šatník trendy bundami, modernými... (viac)
Príďte si vybrať z Vašich obľúbených U&ME! Máme na celú detskú, pánsku, dámsku značku U&ME -25% z pôvodnej ceny. Zľava platí len v... (viac)
Marie (Anna Polívková)  je typická mestská singl. Pracuje síce ako úspešná televízna moderátorka, ale vo vzťahoch má dar priťahovať iba hlupákov. Naopak, jej sestra... (viac)
Oslávte Deň Zeme s filmami, ktoré oslavujú jej krásu.   (viac)
Už ste videli? Nová kolekcia v HUMANIC je tu! My sme sa zamilovali... a čo je najlepšie? dnes 8.3.  majú zľava 20% na kabelky! Zastavte sa :)  (viac)
S novým scénografickým dizajnom a kostýmami špeciálne navrhnutými pre túto príležitosť bude prvýkrát predstavený v meste La Scala. Tentokrát sa choreografie ujala... (viac)
-25% na dekoratívnu kozmetiku Uplatnite si 75 bodov v termíne od 01. 04. do 27. 04. 2018 a získajte kupón so zľavou -25% na celý... (viac)