zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
Buďte na jar inšpiratívna a nadčasová. Stavte na naše kúsky z jarnej kolekcie v ktorej objavíte trendy džínsové bundy, klasické bomber bundy, parky  a kabáty , ktoré... (viac)
Milí naši priaznivci, máme pre Vás v ponuke viac, ako 70 vinárstiev zo Slovenska i zahraničia a práve teraz si môžete zakúpiť ktorékoľvek tiché vínko s 30% ZĽAVOU!!! (viac)
Šetrime spoločne obalovým materiálom (viac)
Hľadáš možnosť, ako obnoviť svoj šatník a zároveň ušetriť? V CROPP máme pre teba ŠPECIÁLNU PONUKU – vybrané dámske a pánske modely teraz... (viac)
V predajni ECCO štartuje JARNÁ PONUKA. Využite túto skvelú akciu a získajte 40% ZĽAVU na 2. pár obuvi. Neváhajte a doprajte sebe a... (viac)
Takto má vyzerať mestské safari! V SiNSAY je už dostupná nová letná kolekcia, ktorá je štýlová a hravá. Príď si vybrať oblečenie a doplnky na leto k nám už... (viac)
Novinky od H&M – kolekcia Divided Conscious a zľava 20% na nákup v detskom oddelení   V našom nákupnom centre v H&M teraz nájdete úplne... (viac)
Týždeň od 23.apríla prináša do predajne Tchibo trendovosť a pohodlnosť v jednom. Na svoje si prídu najmä páni !  (viac)
Dizajnéri z MOHITO sa postarali o to, aby toto leto bolo plné módnych trendov a netradičných noviniek. Hlavným trendom sezóny sú bezpochyby ľahké šaty, geometrické vzory,... (viac)
Vymeňte svoju zimnú obuv za letnú v predajni A PRO SPORT alebo SPORT COUTURE a získajte zľavu: prvý pár obuvi zľava -10%, druhý pár obuvi zľava -20%,... (viac)
Privítajte leto v módnom štýle! Zoznámte sa s najnovšou kolekciou ORSAY 'SUMMER DREAMS' a využite skvelé zľavy. Vyzdvihnite si v obchode... (viac)
Pozývame na nákupy! Od 15.apríla do 12.mája v predajniach Intim získate ku každému nákupu nad 50 Eur darček. Tešíme sa na Vás ! (viac)
Primeknit je revolučná inovácia tkaniny navrhnutá pre dokonalú harmóniu s Vašim telom. Prináša výnimočný komfort, rafinovaný vzhľad a vynikajúci výkon. (viac)