zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
V platnosti je aktuálny katalóg ALLTOYS Jar-leto 2017 plný noviniek, sezónnych vychytávok na dovolenku i do záhrady, hračiek a hier na doma i von. Vyberte si z aktuálnej ponuky a získajte zdarma... (viac)
Je dobré byť zlý. Nepýtajte sa, ako sa Mimoni do väzenia dostali. To sa nedá prerozprávať, to treba vidieť. Ja, zloduch 3 je nádherná komédia, ktorá fičí ako Druova zločinecká... (viac)
Letný výpredaj. Zľavy až do 70%.  Akcia platí na vybraný sortiment od 1.6. - 31.7.2017 alebo do vypredania zásob.    (viac)
Urobte si radosť aj vy a navštívte predajňu Erotic City. Platí do vypredania zásob. (viac)
Nová produkcia. Svetoznámy tenor Jonas Kaufmann debutuje v úlohe Otella vo Verdiho vášnivom prerozprávaní Shakespearovej veľkej tragédie o žiarlivosti, podvode a vražde pod dirigentskou taktovkou Antonia... (viac)
Letné výpredaje v RESERVED sú tu, nakupovanie môže začať! Navštívte nás a vyberte si z našej ponuky modelov až do -50%. Viac na (viac)
Ponorte sa do leta spolu s nami a užívajte si ho v novom oblečení z H&M. Nová kolekcia pre dámy a pre pánov na vás už čaká v našich predajniach alebo online na hm.com! (viac)
Koncert legendárneho kráľa valčíkov v satelitnom prenose z Maastrichtu! André Rieu oslavuje 30 rokov so svojim Johann Strauss Orchestra a vy môžete byť pri tom. Do kín mieri... (viac)
Predpremiéru filmu si môžete vychutnať už v stredu 5. júla. V očakávanom filme o obľúbenom marvelovskom superhrdinovi sa predstaví talentovaný Tom Holland ako Peter Parker... (viac)
Letný výpredaj v HOUSE sa už začal! Užite si zľavy až do -55% a naplňte svoj šatník novými modelmi. (viac)
Blíži sa dlho očakávaný koniec školského roka! Nezabudnite potešiť pani učiteľku alebo pána učiteľa a doprajte im zaslúžený relax s produktmi... (viac)
Začína VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ v predajniach CCC! Už teraz VŠETKY LETNÉ TOPÁNKY zľavnené až do -50%. Obujte sa na leto štýlovo... (viac)