zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
Objavte sezónne modely Triumph a získajte modernú externú nabíjačku ako darček k nákupu v minimálnej hodnote 45 €. (viac)
VONKU PADAJÚ LISTY, V CCC PADAJÚ CENY! Jesenný výpredaj topánok pokračuje a zlacnených je stále viac modelov! Príďte si vybrať a nakúpte výhodnejšie až... (viac)
Máte radi tvorivé dielne a páčia sa Vám originálne výrobky? Potom neváhajte a príďte sa učiť priamo od profesionálov. V pondelok 22.októbra na Vás v predajni BiBi dekor čaká... (viac)
Nahoďte sa u nás štýlovo za super ceny -30% na vybraný tovar Levis. Zľavy platia od 19.10 do 4.11.2018.   (viac)
Najstrašidelnejší a najbláznivejší čas roka je čochvíľa tu. Pripravte sa na “sviatok strašidiel” a užite si tvorbu kostýmov či tematické oblečenie ako sa patrí. Dobrodružstvá s... (viac)
Rozšírte malým rušňovodičom stavebnice s vláčikmi! V našej predajni ALLTOYS dostanete LEGO DUPLO Koľajnice ako DARČEK k nákupu stavebníc LEGO®DUPLO v minimálnej hodnote 43,90 €. Akcia platí do... (viac)
Tescoma s výnimočnou 20% zľavou? Prečo nie! Do konca októbra kúpite v predajnom centre Tescoma celý sortiment o 20% lacnejšie. Ak potrebujete doplniť svoje kuchynské vybavenie, práve teraz je ten správny čas! (viac)
Nová kolekcia Justin Timberlake, kúpite  LEN u nás v predajni LEVIS   (viac)
Tchibo prichádza s ďalšími skelými ponukami na jeseň!  Vyzbrojte sa do chladných dní hrejivými doplnkami, ktoré sa postarajú o Vašu pohodu aj počas zachmúrenej... (viac)
Nižšie teploty, vietor alebo dážď - dni sú čoraz sychravejšie a chladnejšie, čo si vyžaduje väčší počet vrstiev a teplejšie oblečenie. Jeseň je v plnom prúde, takže je najvyšší čas vyzbrojiť... (viac)
Privítaj jeseň v nových svetroch a pridaj sa do  (viac)
Aj pár minút vášho času, môže pre niekoho znamenať veľa. Venujte ho tým, ktorí ho najviac ocenia. Poďme spolu s Panta Rhei čítať do detských domovov či domovov seniorov a buďme si tak bližší vďaka... (viac)
Aj v mesiaci október máte možnosť vybrať si zo širokej ponuky vín. Tešíme sa na Vašu návštevu! (viac)
Zľava na vybrané modely obuvi. Nakupujte a predajniach Deichmann iba do 21.10.2018.   (viac)
Už viete ako budete tráviť tohtoročný Halloween?  Príďte ho stráviť ku nám a užite si film Mníška za špeciálne vstupné. CINEMAX sa postará o Váš Halloweensky... (viac)
Buďte krásna za každých okolností a nakupujte svoje obľúbené produkty v predajni dm drogerie markt. Aktivujte si v termíne od 1. do 31. októbra kupón vo vašom kupónovom... (viac)
INTIM spodná bielizeň, prízemie OC   (viac)
Vychutnajte si lahodnú kávu Tchibo zadarmo! Akcia platí ku každému nákupu nepotravinového tovaru alebo ako káva 1+1 zadarmo, kedy ku kúpe kávy espresso, caffé crema alebo cappuccino dostanete druhú zadarmo.... (viac)
Milí naši zákazníci, pre veľký úspech PREDLŽUJEME akciu kúp 3 kusy a dostaneš ZĽAVU -20% z celého... (viac)
V GATE začal medzisezónny výpredaj, preto si príďte vychutnať zľavy až do výšky -50% na vybrané kúsky. Vylepšite svoj jesenný šatník trendy bundami, modernými nadčasovými mikinami, tričkami... (viac)
MEDZISEZÓNNY VÝPREDAJ V MOHITO SA PRÁVE ZAČAL  Zľavy až do -50% na vybrané modely oblečenia a doplnkov. Takúto skvelú ponuku nesmiete zmeškať.  Príďte si nakúpiť... (viac)
Máte radi príjemnú voňu sviečok, ktoré zahrejú dlhé jesenné večery? Potom si pre takéto voňavé pokušenie určite zabehnite do Albi. Siahnite po upokojujúcom Kašmíre alebo prenikavej Slivke a kvete... (viac)