zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
Nadýchni sa vône leta a vybehni do prírody alebo k vode v trendových modeloch plážovej obuvi značky CROCS. V predajniach EXIsport si vyberieš aj z bohatej ponuky kolobežiek, skateboardov a inline korčúľ značiek... (viac)
Predstavujeme Vám akčný leták na mesiace JÚN a JÚL 2019. Nájdete v ňom desiatky akčných produktov, ako aj novinky a vychytávky, ktoré sú... (viac)
Zažite závan Kalifornie v H&M! Nová kolekcia pánskych tričiek kombinuje moderné potlače a pohodlný strih. Stačí si jedno obliecť, zobrať skateboard a budete sa cítiť ako v Los Angeles! (viac)
Stále ešte nemáte dostatok jarných a letných kúskov vo svojej skrini? Navštívte predajňu Blažek a... (viac)
Melónové šialenstvo vo FRESH BARE práve odštartovalo. Prídite ochutnať našu letnú novinku. Tešíme sa na vašu návštevu.   (viac)
Od svietivej zelenej až po Barbie ružovú: žiarivé neónové farby prišli, aby zostali. Dizajnéri zahaľujú modelky do krikľavých farieb typických pre kancelárske zvýrazňovačky a... (viac)
Nepremeškajte jedinečné zľavy u nás ! (viac)
BLACK BLOOD NOX+ 330 g Radikálny predtréningový prípravok s extrémnou dávkou NOX complex, s 300 mg kofeínu, kreatínom... (viac)
Nakúpte jarnú a letnú kolekciu v zľavách až do 50%! Ponuka je platná do vyčerpania zásob. Osviežte svoj letný športový šatník s 4F! (viac)
Invinum odporúča na Jún 2019 PARTY BOXY Prídte si k nám po ľahké svieže vína na každú príležitosť ! (viac)
Fantastická akcia pre všetkých!  Príďte si nakúpiť topánky do CCC s 50% zľavou,alebo za jeden jediný cent! Tešíme sa na... (viac)
Pripravte sa na horúce dni spolu s nami ! V HUMANIC práve získate zľavu 50% na 2.pár plážovej obuvi. Voľné dni plné... (viac)
Leto, slnko, more...Čo viac chýba k dokonalosti? Možno nové plavky? Široký výber štýlových jednodielnych plaviek a bikín pre ženy, ako aj pohodlných plážových... (viac)